900 pjesëmarrës në Samitin e BE-së në Sofje

17 maj 2018 | 10:17

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka arritur tek vendi ku pritet të nis sot Samiti i Bashkimit Evropian (BE) në Sofje të Bullgarisë.

Me arritjen e delegacionit të Kosovës dhe të Shqipërisë pranë objektit ku pritet të nis Samiti për vendet e Ballkanit Perëndimor, asnjë nga ta nuk kanë bërë prononcim për medie

Në këtë samit të Bashkimit Evropian me vendet e Ballkanit Perëndimor, janë 900 pjesëmarrës.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kompania hekurudhore në Japoni ka kërkuar falje pasi një tren…