9,252 raste aktive me Covid-19

06 gusht 07:35

Sipas të dhënave nga Ministria e Shëndetësisë edhe 9,252 raste janë aktive me koronavirus në vend.

Gjatë 24 orëve të kaluara Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike nuk ka raportuar për viktima, teksa janë regjistuar 1,266 raste të reja me Civid-19 dhe janë shëruar 1,606 pacientë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ish-kryenegociatorja e Kosovës për dialogun Kosovë-Serbi, Edita Tahiri, anipse gjendet…