A do të drekonit në një shtëpi akulli?

14 janar 11:31

Nëse jeni kurioz tani keni mundësi. Në Harbin, kryeqendra e provincës Heilongjiang në Kinën Verilindore, është ndërtuar një shtëpi akulli.

Qytetarë të shumtë kuriozë, por edhe të joshur nga ushqimi, kanë zgjedhur të hanë aty.

Ata ulen në karrige akulli dhe hanë ushqim. Kjo përvojë e veçantë e ngrënies në këtë dimër të ftohtë ka tërhequr shumë qytetarë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një dentist gjerman u bë i njohur pasi nxori dhëmbin…