Abrashi flet pas lajmit ku së bashku me Sveçlën u panë në tavolinë me Gjuriqin

07 dhjetor 23:24

Në media ka qarkulluar një fotografi ku shihet në një tavolinë Xhelal Sveçla nga LV-ja, Arban Abrashi nga LDK-ja dhe Marko Gjuriq.

Abrashi për klankosova.tv ka thënë se ai atje ka qenë në një takim që është organizuar nga CIG.

“Takim rajonal, mbështetur nga Ministria e Punëve të Jashtme e Gjermanisë, organizuar nga CIG”, tha Abrashi.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Leo Messi ka shkëlqyer pesë ditë pasi u bë futbollisti…