Adoleshenti miliarder nga Dubai

26 mars 2018 | 11:40

Rashed Belhasa, ose i njohur ndryshe si Money Kicks në kanalin “Youtube”, është 16 vjeç dhe është djali i një miliarderi.

Adoleshenti 16-vjeçar ka një kopsht me 500 kafshë, shumë makina të shpejta e luksoze dhe miq të famshëm. Ai shoqërohet me njerëz të famshëm si Mariah Carey, Jackie Chan dhe Paul Pogba.

Miliarderi i vogël adhuron atletet dhe ka dhomën e tij të veçantë me rreth 650 palë të tilla. Ai ka edhe kompaninë e vet të këpucëve.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Muajin e ardhshëm Grupi HNA i Kinës do ta marrë…