Agim Bahtiri e Bekim Jashari e ‘kallin’ ndejën me vallen e Rugovës

19 korrik 2018 | 14:05

Gjatë ditës së djeshme pesë komunat, ajo e Skenderajt, Drenasit, Mitrovicës, Vushtrrisë dhe Obiliqit kanë nënshkruar memorandum mirëkuptimi për shpalljen e zonës së Qyqavicës me interes të përgjithshëm.

E pas kësaj, kryetarët e komunave kanë vendosur të argëtohen me muzikë “live” në një nga restorantet në Skenderaj.

Në një “Video” e cila është siguruar nga gazeta “Metro”, Bekim Jashari, Agim Bahtiri e Xhafer Tahiri shihen duke vallëzuar me vallen e Rugovës.

E shndërrojnë punën në aheng

Kryetari i Mitrovicës, Vushtrrisë e Skënderajt takimin e punës për nënshkrim të një marrëveshjeje, e kthyen në valle…

Gepostet von Gazeta Metro am Donnerstag, 19. Juli 2018

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka vizituar të enjten Odën…