Agim Cana, kryetar i klubit futbollistik Vëllaznimi

12 janar 21:24

Siq raporton faqja zyrtare e klubit futbollistik Vëllaznimi, në krye të ekipit gjakovar në cilësinë e kryetarit të klubit tani e tutje është ish futbollisti i mirënjohur dhe babai i kapitenit të kombëtares shqiptare Lorikut, Agim Cana.

Zyrtare:
Më në fund arriti lajmi bombastik Agim Cana prej këtij momenti është kryetar i Klubit Futbollistik Vëllaznimi.
Forca e FC Vëllaznimit.

z.Shkelzen Gashi (ish kryetari) mbetet gjothmon pjesë dërmuese e klubit futbollistik Vëllaznimi dhe do mbetet president nderi.

Me respekt FC Vëllaznimi

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Qeveria australiane tha se së shpejti do të jetë eksportuesi…