Ajzeraj rikthehet në Kosovë, nënshkruan për Dritën

16 janar 17:01

Skuadra e Ditës nga Gjilani e ka transferuar futbollistin e talentuar, Almir Ajzeraj.

Ajzeraj edicionin e kaluar ishte pjesë e skuadrës së Skënderbeut të Korçës, kurse ka qenë pjesë edhe e Përfaqësues së Kosovës.

“Ajzeraj ka nënshkruar kontratë për dy vite e gjysmë dhe do të jetë një ndihmesë e madhe për klubin tonë drejt qëllimeve tona. Ajzeraj më parë ka qenë pjesë e Kosovës U21 dhe e klubeve si Flamurtari dhe Ballkani, kurse së fundmi ka qenë pjesë e Skënderbeut të Korçës”, thuhet në njoftimin e Dritës.

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë, Nikolas Abbott, ka…