Aksident i rëndë mbrapa Teatrit Kombëtar, përfshihen katër vetura dhe një kamion (Foto)

23 gusht 2019 | 13:30

Para pak çastesh ka ndodhur një aksident komunikacioni mbrapa Teatrit Kombëtar në Prishtinë, raporton “Epoka e re”.

Në këtë aksident është përfshirë një kamion dhe katër vetura të tjera.

Nuk dihet ende për momentin nëse ka persona të lënduar.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes.

(Epoka e re / Faton DËRMAKU)

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Pas aderimit të Pranvera Ejupi-Hajzeraj, Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës…