Aksident i rëndë në Prishtinë, një i vdekur (FOTO)

26 shkurt 2024 | 13:03

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur para pak minutash në afërsi të Ministrisë së Arsimit në Prishtinë.

Një veturë dyshohet se i ka rënë semaforit dhe i njëjti pastaj ka goditur një qytetar, i cili sipas dëshmitarëve thuhet se ka ndërruaj jetë. Në vendin e ngjarjes ka dalë policia dhe emergjenca.

 

No description available.

 

No description available.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Federata e Futbollit e Kosovës dhe sponsori i Superligës, Albi…