Aksident i rëndë në rrugën Podujevë-Prishtinë, dyshohet për të lënduar

02 gusht 14:46

Një aksident trafiku ka ndodhur rreth orës 13:30 në rrugën Prishtinë – Podujevë, konkretisht në fshatin Gllamnik.

Në këtë aksident janë përfshirë dy vetura, ku dyshohet edhe për persona të lënduar. Ekipet policore kanë dalë në vendin e ngjarjes.

 

Mund të jetë një imazh i 2 persona, njerëz në këmbë, makinë dhe rrugë

 

Mund të jetë një imazh i 3 persona, makinë, ambiente të jashtme dhe teksti

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Skuadra e Shkupit mund të jetë kundërshtari i mundshëm i…