Aksident komunikacioni mes një autobusi dhe dy veturave në Bërnicë

19 korrik 18:43

Një aksident komunikacioni ka ndodhur para pak çastesh mes një autobusi dhe dy veturave në Bërnicë, Bardhosh.

Si pasojë e këtij aksidenti është krijuar tollovi në komunikacion, raporton “Epoka e re”.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë policia dhe dihma e shpejt.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Si të gjitha organizmat e gjalla edhe viruset kanë ciklet…