Aksident komunikacioni në autostradën “Ibrahim Rugova” (Foto)

11 shkurt 15:18

Një aksident rrugor ka ndodhur sot në autostradën “Ibrahim Rugova”, konkretisht në hyrje të Malishevës.

Në këtë aksident është përfshirë një kombibus, i cili barte edhe një kombibus tjetër.

Nuk dihet nëse ka persona të lënduar, raporton “Epoka e re”.

Ky aksident ka bllokuar autostradën duke shkaktuar kolonë në rrugën në drejtim të Prizrenit.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Zülfü Livaneli Dua të shkruaj për gjendjen në Turqi dhe…