Aksident në Prishtinë (Foto)

25 janar 16:40

Si pasojë e reshjeve të borës dhe mospastrimit të rrugëve në Dragodan në kryeqytet afër objektit të Komunës së re, ka ndodhur një aksident komunikacioni, por fatmirësisht nuk ka të lënduar vetëm dëme materiale, raporton “Epoka e re”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në orët e pasditës së sotme Ministria e Financave i…