Aksident në Prishtinë, motoçikleta përplaset me një veturë

07 nëntor 20:55

Një aksident trafiku ka ndodhur në kryqëzimin e rrugës “Zagrebi” në Prishtinë.

Në aksident janë përfshirë një motoçikletë dhe një veturë.

Nuk dihet nëse ka të lënduar.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
The Economist “Fluturimi i avionëve luftarakë kërkon shumë përpjekje fizike.…