Aksident në rrugën “B” në Prishtinë

05 mars 19:01

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në “Rrugën B” në Prishtinë.

Në fotografitë e dërguar nga lexues të Gazetës “Epoka e re”, shihet se një prej automjeteve të përfshira në aksident ka pësuar dëme.

Ende nuk dihet nëse ka persona të lënduar, “Epoka e re” do të ju mbajë të informuar.

Policia ndodhet ne vendin e ngjarjes dhe kane nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve të këtij aksidenti.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kujtim Shala përmes një postimi në llogarinë e vet në…