Aksident trafiku pranë liqenit të Badovcit

25 nëntor 2023 | 10:19

Sot në mëngjes një aksident trafiku ka ndodhur në rrugën magjistrale Prishtinë-Gjilan.

Ende nuk dihet nëse ka persona të lënduar nga aksidenti ku janë të përfshira dy vetura.

Klankosova.tv ka kontaktuar Policinë e Kosovës dhe është një pritje të informatave zyrtare rreth këtij rasti.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Agjencia e Statistikave të Kosovës në muajin prill 2024, do…