Aksident zinxhiror në Vragoli

12 shkurt 2018 | 15:31

Një aksident zinxhiror ka ndodhur sot në Vragoli, në afërsi të Fushë Kosovës.

Në këtë aksident ka edhe të lënduar.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes, raporton Epoka e re.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Kulturës Rinisë dhe Sportit (MKRS), Kujtim Gashi më…