Aksidentohet “Papi Chulo”

23 shkurt 2024 | 16:11

Personi i famshëm me nofkën “Papi Chulo”, Refki Hajzeri, është aksidentuar pasditen e së premtes në Prishtinë.

“Papi Chulo” ka bërë aksident tek rrethrrotullimi me flamur në qendër të Prishtinës, tregojnë pamjet që ka siguruar Paparaci.

34-vjeçari prej kohësh me veturën e tij BMW ngjyrë e gjelbër ka shqetësuar qytetarët e Prishtinës me lëvizje e me muzikë të lartë.

Ai u arrestua me 30 mars, ku edhe vetura e tij e famshme iu konfiskua.

Sipas policisë, Hajzeri i kishte edhe 225 gjoba nga e kaluara.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, ka thënë se bashkëpunimi dhe…