Aktori i famshëm mbush 40 vjeç

08 shkurt 2018 | 11:46

Karrierën e ka nisur në moshë shumë të re në fushën e modës, për të vazhduar më pas në atë të kinematografisë. Bëhet fjalë për Ashton Kutcher, i cili, falë serialit televiziv “That ’70s Show” në vitin 1998, arriti të depërtonte në botën e spektaklit.

Aktori ka festuar ditëlindjen e 40 nën shoqërinë e familjarëve dhe miqve më të ngushtë. Në vitin 2005 Ashton u martua me aktoren Demi Moore, me të cilën u divorcua në vitin 2013.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Republika e Kosovës gjatë dhjetë viteve si shtet ka shënuar…