Aktorja e njohur heq me laser tatuazhin

12 nëntor 11:20

Sarah Hyland, 28-vjeçare, ka vendosur të heqë një tatuazh nga vithet. Aktorja së fundmi ndau pamje nga një ordinancë, e shtrirë në stomak, ndërsa kishte vendosur syze mbrojtëse.

“Reagimi aktual ndaj heqjes së tatuazhit me laser. Oof sa dhemb”, ka shkruar ajo në rrjetet sociale.

Me sa duket, Hyland ka hequr tatuazhin e dinozaurit në prapanicën e saj të cilin e ka njësoj me shoqen e ngushtë, Katie Welch.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kim Kardashian-West dhe motrat e saj Khloe dhe Kourtney goditën…