Akuzohet Michael Douglas, reagon Catherine Zeta-Jones

19 janar 2018 | 11:35

Duket se viti 2018 ka sjellë një trend në Hollywood, shpërthimin e akuzave seksuale nga ana e artistëve.

Akuza të tilla kanë përfshirë edhe një ndër aktorët më të njohur, Michael Douglas, i cili është akuzuar nga një punonjëse për përdorim fjalori të ndyrë dhe masturbim në prani të saj.

I menjëhershëm ka qenë reagimi i aktorit, i cili ka mohuar akuzat e ngritura ndaj tij, duke theksuar faktin se çdo gjë e thënë është gënjeshtër. Për akuzat ndaj Michael Douglas ka reaguar bashkëshortja e tij, Catherine Zeta-Jones, e cila ka deklaruar se familjarisht qëndrojnë krah çështjes.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa vazhdon të na surprizojë…