Ali Ahmeti e Talat Xhaferi në mbështetje të Shkëndijës

11 korrik 00:13

Krahas kryeparalementarit të Maqedonisë Talat Xhaferi, për ta përcjellë Shkëndijën në Ligën e Kampionëve në stadiumin e Shkupit prezent ka qenë edhe kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI), Ali Ahmeti. Ata shihen ulur në tribunat VIP, së bashku me pronarin e klubit tetovar Lazim Destanin.

Kuqezinjtë e kanë mposhtur ekipin uellsian The New Saints (TNS) me rezultat 5:0.

Besart Ibraimi ka qenë hero i tetovarëve me katër gola të shënuara, ndërsa një tjetër e ka shtuar Izair Emini, raporton Zëri.

Ndeshja është zhvilluar në orën 20:15 dhe Kuqezinjtë kanë luajtur me ekipin The New Saints nga Uellsi, në kuadër të rrethit të parë kualifikues të Ligës së Kampionëve.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Për ti vendosur në gjumë, e po ashtu për t’i…