Amir Rrahmani prezantohet te Hellas Verona  

26 qershor 13:41

Mbrojtësi i Përfaqësues së Kosovës në futboll, Amir Rrahmani është prezantuar sot te skuadra e Hellas Veronas.

Rrahmani23

Ish-mbrojtësi i Drenicës ka kryer vizitat mjekësore dhe kë nënshkruar kontratë për skuadrën nga Serie A.

Thuhet se Rrahmani i ka kushtuar Veronës 2.1 milionë euro, të cilin e bleu nga Dinamo Zagrebi. Ndërkohe mbrojtësi në fjalë ka luajtur edhe për Lokomotivan, Splitin, Partizanin e Tiranës dhe Drenicës nga Skenderaj.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Zhvillimit Ekonomik (MZhE), Valdrin Lluka ka thënë se…