Ancelotti thumbon Tuchelin

08 mars 2019 | 12:52

Eliminimi dramatik i PSG-së nga Manchester United i ka shokuar të gjithë, teksa nuk kanë munguar thumbimet për këtë disfatë të skuadrës franceze.

Ish-trajneri i PSG-së, Carlo Ancelotti, i cili aktualisht drejton skuadrën e Napolit, nuk ka nguruar të thumbojë trajnerin gjerman Tuchel, teksa në deklaratën pas ndeshjes ndaj Salzburgut, Ancelotti u shpreh: “Ishte e pabesueshme. Po të kisha qenë në stolin e PSG-së, nuk e di se çfarë do të kisha bërë, ndoshta do të gjeja urën më të afërt dhe do të hidhesha poshtë”.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ajo konsiderohet një nga gratë më të bukura në botë.…