Anxhela e nxehtë, zbulon gjoksin pa reçipeta

17 janar 11:36

Këngëtarja e njohur shqiptar, Anxhela Peristeri, është shfaqur mjaftë joshëse në imazhin e fundit.

Ajo pozoi me një veshje glamuroze, duke e kombinuar me një grim të thjeshtë dhe me flokë të kapura.

Me këtë paraqitje ajo vendosi ta ekspozoj gjoksin bombastik teksa shihet se nuk ka të veshur jelek.

Në llogarinë e saj mori komente të shumta nga fansat duke e përgëzuar për dukjen e guximshme e mjaftë të nxehtë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ylli i Arsenalit, Granit Xhaka është rikthyer të flas sërish…