Anxhelina publikon imazhe të reja në “Instagram”

19 tetor 2018 | 13:29

Anxhelina Hadergjonaj ka publikuar imazhe të reja në llogarinë e saj në “Instagram”.

Veshur me trernerke dhe atlete, ajo dukej shumë në formë dhe seksi teksa kishte kombinuar edhe syzet si aksesor.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
KB Rahoveci pas një starti të shkëlqyer në nisje të…