Aplikacioni që po i “çmend” të gjithë, si do dukeshin politikanët nëse do ishin gra (FOTO)

16 qershor 2020 | 17:27

Aplikacioni për celularë FaceApp po korr sërish sukses në rrjetet sociale me filtrin e tij të ri.

Së fundmi, aplikacioni që të transformon portretin, ka sjellë si opsion edhe se si do ishin ndryshimet për një person nëse do t’i përkiste gjinisë tjetër.

Procesi është shumë i thjeshtë: bëni një “selfie” dhe zgjidhni filtrin GENDER për të zbuluar se si do të dukeshit në gjininë tjetër.

Në galerinë e fotove, mund të shikoni se si do të dukeshin politikanët shqiptarë nëse do të ishin femra./Gazeta-Shqip

        

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Miroslav Lajçak, i dërguar i posaçëm i Bashkimit Evropian për…