Arrestohen dhjetë të dyshuar në Ferizaj pasi rrihen mes veti

28 maj 10:38

Në Ferizaj, dje janë arrestuar dhjetë të dyshuar pasi që të njëjtit janë rrahur mes veti pas një mosmarrëveshje.

Në raportin 24 orësh të policisë bëhet me dije se shtatë prej këtyre personave kanë pranuar trajtim mjekësor.

Të gjithë të dyshuarit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

(Q.R / Epoka e re)

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në ditë normale, është kjo pamja e një prej qyteteve…