ARTMOTION SJELL SUPER OFERTËN PËR BLACK FRIDAY!

25 nëntor 17:56

Artmotion, platforma unike me kanale ekskluzive si filma, seriale, dokumentarë dhe sportet ekskluzive si Superliga Kosovare në Basketboll, Superliga e Futbollit Kosovar, NBA, Bundesliga, Formula 1, Moto GP, Judo, e nga viti 2021-2024 me ekskluzivitetin e tri ligave më të forta Europiane të UEFA-s, Champions League, Europa League dhe garës më të re Conference League ,ofron mundësi të jashtëzakonshme për të gjithë klientët që dëshirojnë të përfitojnë pakot e preferuara nga ofertat vetëm për Black Friday.

Black Friday këtë herë vjen me kursim në pagesa mujore në pakot më të kërkuara, Pako Family me kanalet si Alsat M dhe kanalet turke si TRT, Star TV dhe Show Max, e kanalet sportive Art Sport 1 dhe Arena Sport 1 e deri në 200 kanale, e cila ka zbritje nga cmimi 19.99 EUR/në muaj në 15.99 EUR/në muaj dhe me internet stabil dhe të shpejtë deri në 50mbps, si dhe Pako Premium, pako me te gjitha sportet në një vend, të gjitha kanalet turke, e deri ne 240 kanale të përfshira vendore dhe ndërkombëtare e cila ka zbritje nga cmimi 24.99 eur/në muaj në 19.99 eur/në muaj si dhe resiverin e dytë falas, dhe me internet të shpejtë deri në 250mbps.
Oferta për Black Friday është ofertë promocionale dhe e limituar, prandaj vizitoni pikat tona të shitjes dhe informohuni më shumë për kanalet në pakot Family dhe Premium apo telefononi në qendrën e thirrjeve (pa pagesë) në numrin 0800 20 600.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kevin-Prince Boateng ka thënë se te Barcelona e kishte vërejtur…