Asensio nuk largohet nga Reali

01 mars 17:05

Marco Asensio ka konfirmuar se nuk do të largohet nga Real Madridi edhe përkundër interesimit të Manchester Unitedit dhe Chelseat.

“Në të gjitha debutimet e mia kam qenë në gjendje të shënojë gola dhe kam ardhur në Madrid për të qëndruar dhe për të shënuar sa më shumë gola”, ka thënë Asensio.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Bayern Munchen njihet si njëra nga skuadrat që nuk lejon…