Asfalti në Çabiq të Klinës si “petë lakrori” (Foto)

14 prill 20:45

Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Milaim Zeka, ka postuar disa fotografi në llogarinë e vet në “Facebook”, përmes së cilave tregon gjendjen e asfaltit në Çabiq të Klinës.

Postimi i plotë i Zekës:

Asfalti si pete laknori

Maro asfalt si pete laknori e vidh sa të mundesh?!

Shikoje se çfarë asfalti është ba në fshatin Çabiq të Klinës

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ndryshe nga përfaqësueset U21 dhe U19, përfaqësuesja A e Kosovës…