Ashley Young vazhdon kontratën me Aston Villan

04 korrik 14:03

Ashley Young ka nënshkruar një kontratë të re njëvjeçare me Aston Villa.

Lajmin e ka konfirmuar  klubi anglez me anë të një postimi në llogarinë e vet në “Twitter”.

Ai do të qëndrojë te Aston Villa deri në qershor të vitit 2023.

“Ambicia e klubit, stafit dhe trajnerit ndikuan që të vazhdoj edhe më tej”, ishin fjalët e Young.

36-vjeçari i është bashkuar ekipit anglez nga Interi vitin e kaluar.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ambasadori i BE-së në Kosovë, Tomas Szunyog, ka vizituar sot…