Askush nuk dëshiron të largohet nga Juve, shkak CR7

20 korrik 2018 | 12:48

Transferimi i Cristiano Ronaldos në Juventus ishte parashikuar se do të sjell largimin e shumë lojtarëve nga kjo skuadër, por ka ndodhur e kundërta dhe disa nga yjet që kishin paralajmëruar largimin, tash do të qëndrojnë tek “Zonja e Vjetër”.

Në mesin e lojtarëve që do të mbesin bardhezi janë Miralem Pjaniq, Medhi Benatia dhe Alex Sandro. Gjithashtu edhe Mario Mandzukiq dhe Paulo Dybala do të qëndrojnë, kurse e ardhmja e Gonzalo Higuain ende nuk dihet.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se gjatë vikendit…