Aurela Hoxha si engjëjt e ‘Victoria’s Secret’ (Foto)

14 mars 17:23

Modeluesja Aurela Hoxha është një nga vajzat më seksi të rrjetit social “Instagram”.

Fotot e saj provokuese bëhen gjithmonë kryefjalë e medieve rozë dhe padyshim që seti i ri fotografik i Aurelës të lë pa fjalë.

Modeluesja shqiptare së fundmi ka ardhur tejet e “nxehtë” teksa ka pozuar me të brendshme të bardha, duke kopjuar engjëjt e “Victoria’s Secrets”.

Kujtojmë që Aurela është në qendër të vëmendjes pas zbulimit të lidhjes së saj me Albanin, djalin Mirditor me të cilin shijon jetën luksoze në Spanjë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një nga teoritë që është shpalosur kohët e fundit, për…