Autobusi i “Barileva Turist” prishet në mes të rrugës, dhjetëra bashkatdhetarë ngecin në Gjermani

04 shtator 21:59

Një autobus i kompanisë “Barileva” i linjes Prishtinë-Frankfurt, ka pasur defekte gjatë udhëtimit.

Kjo ka bërë që diku në Gjermani, autobusi të prishet dhe dhjetëra udhëtarë të mbesin në mes të rrugës.

Në videon e dërguar në adresën e Indeksonline shihet se si udhëtarët kanë dalur për t’u freskuar nga autobusi, tashmë i vendosur anash rrugës.

Në ndihmë u kanë dalur edhe njësitet përkatëse.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Çifti i njohur i showbiz Einxhel Shkira dhe Dj Dagz…