Avokati Besnik Berisha: Enver Sekiraqa nuk është arratisur

19 maj 2024 | 22:57

Avokati Besnik Berisha ka hedhur poshtë raportimet se Enver Sekiraqa është arratisur.

Lidhur me rastin, avokati Berisha ka kritikuar reagimet e politikanëve duke thënë se “nuk mund të ketë gjykim të drejtë në një ambient si ky”.

Ai ka bërë të ditur se nesër do të zbulojë detaje të tjera për rastin.

Postimi i plotë:

Sa me shume reagime nga politikanet per rastin e Enver Sekiraqes, aq me shume shtohet bindja se ai nuk mund te kete gjykim te drejte ne nje ambient si ky.

Nuk fitohen zgjedhjet duke bere gjyqtarin ne Facebook!

Meqe ra fjala, Enver Sekiraqa nuk eshte arratisur, ndaj mos i kryqezoni ata qe e kane lene te lire, e mos i lavderoni as ata qe ne shkelje te ligjit dhe kushtetutes e kane urdheru masen e paraburgimit.

Per me shume detaje, flasim here tjeter.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri Edi Rama thotë se ai nuk synon të ‘përzihet’…