Baby Gee si Rita Ora

05 prill 11:56

Baby Gee së shpejti do ta publikojë projektin e saj më të ri. Këngëtarja për klipin e këngës së re ka zgjedhur të duket si Rita Ora me mantel banje, veshje kjo me të cilën Rita u shfaq në MTV EMA.

Kënga e re e Baby Gee’s vjen pas projektit “Mos u nal” me të cilin arriti sukses dhe mblodhi miliona klikime në “Youtube”.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Baby Gee së shpejti do ta publikojë projektin e saj…