“Bad News Eagles” mposhten nga ekipi i tretë në botë

11 maj 20:04

Ekipi kosovar “Bad News Eagles” e ka humbur mapin e parë me ekipin e tretë në botë ENZE.

Mapi i parë përfundoi me rezultat 16:13.

BNE do të ndeshet edhe në mapin e dytë dhe nëse e humb dhe këtë atëherë ndeshja përfundon.

Ekipi kosovar bëri paraqitje fantastike duke e patur edhe afër që ta fitonte këtë pjesë.

Ekipi që i fiton dy mapat kualifikohet në Legend Stage.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Administrata Tatimore e Kosovës ka njoftua se trajektorja e lëvizjes…