Balaj debuton me gol (video)

04 gusht 2019 | 18:18

Bekim Balaj e ka nisur me gol aventurën e tij në Austri, me skuadrën e Sturm Grazit.

Sulmuesi i Kombëtares kuqezi ka debutuar ditën e sotme, me skuadrën e re dhe vetëm 5 minuta i janë dashur për të gjetur rrugën e rrjetës. Në minutën e 5-të sulmuesi shqiptar ka kaluar ekipin e tij në avantazh, në sfidën që po luhet momentalisht ndaj Volfsberger në kampionatin austriak.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Për të shmangur ngecjet në proceset integruese që mund të…