Bale mungon ndaj CSKA-s

01 tetor 11:49

Gareth Bale do ta humbë ndeshjen e Ligës së Kampionëve ndaj CSKA Moskës.

“BBC” raporton se ylli i Real Madridit ka pësuar një lëndim në kofshë gjatë derbit ndaj Atletico Madridit, kurse ndaj skuadrës ruse pritet të mungojnë edhe Sergio Ramosi, Marcelo dhe Isco.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka thënë se qytetarët e…