Balerina tregon marrëdhënien me Lionel Messin! (Foto)

25 tetor 2018 | 18:30

Kohë më parë, Lionel Messi është përfolur për një lidhje me modeluesen dhe balerinën argjentinase, Luciana Salazar.

Rreth 10 vite më vonë, është vetë vajza e ekranit që i rikthehet “flirt”-it me yllin e Barcelonës.

“Kurrë nuk kam thënë se jam takuar me Messin kur isha më e re, është një legjendë”, ka deklaruar Salazar në një emision televiziv.

Por kur drejtuesi i emocionit ia ka kujtuar se është parë duke ndjekur në stadium disa ndeshje, e ka pranuar se e kishte njohur personalisht dhe se kishte drekuar me “Pleshtin”. Gazetari madje zbuloi edhe disa detaje të tjera.

Kur babai i Messit e kishte kuptuar lidhjen e djalit të tij me Lucianën, ai kishte ndërruar të gjithë numrat e telefonave.

Gjatë intervistës, Luciana Salazar, ka mohuar zërat që e lidhnin me ish-sulmuesin kilian Marcelo Salas, por pranoi se disa ditë më parë e ka ngacmuar një futbollist i njohur që luan në Evropë, por kur ajo i hodhi një sy profilit të tij, e kuptoi që ishte i fejuar.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Marka “Moschino” është një nga brendet e preferuara të modeleve…