Balje pas vrasjes së policit: Ju jeni heronjtë tanë

24 shtator 2023 | 09:51

Deputetja Duda Balje ka reaguar pas vrasjes së zyrtarit policor në veri.

Ajo i ka shprehur ngushëllime familjes së policit të vrarë, teksa të plagosurit i ka uruar shërim të shpejtë.

“Ngushëllime familjes së policit të vrarë! I lutem Zotit t’ju japë forcë dhe durim. Policit të plagosur i uroj shërim të shpejtë. Ju jeni heronjtë tanë??????”, ka shkruar ajo në “Facebook”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Nazmi Kolgeci, drejtor i Klinikës së Kirurgjisë Torakale në QKUK,…