Ballkani e largon trajnerin Zymer Elshani

02 shkurt 2018 | 12:57

KF Ballkani e ka shkëputur bashkëpunimin me trajnerin Zymer Elshani. Skuadra nga Theranda e ka falënderuar për bashkëpunimin e deritanishëm trajnerin Elshani.

“Kërkojmë mirëkuptim nga futbollistët, tifozët dhe të gjithë dashamirët e klubit tonë. Ky vendim është marrë në mënyrë unanime nga kryesia e klubit”, thuhet në njoftimin e KF Ballkani.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Punëve të Jashtme, njëherësh zëvendëskryeministër, Behgjet Pacolli, ka…