Ballkani kalon në epërsi me një supergol nga Korenica

18 gusht 22:31

Skuadra e Ballkanit ka kaluar në epërsi ndaj Shkupit (1-2), me një supergol nga distanca që e shënoi Meriton Korenica.

Goli u shënua në minutën e 67-të. Rezultati i tanishëm është 2-1.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sot është zhvilluar takimi i tretë në mes Kosovës dhe…