Ballkani sërish fitimtar ndaj Lirisë

26 tetor 2018 | 15:43

KF Ballkani sërish ka dal fitimtar ndaj Lirisë. Skuadra që tash drejtohet nga Sami Sermaxhaj e ka mposhtur Lirinë me rezultat 1-0, kurse golin e vetëm në këtë ndeshje e ka realizuar Borce Manevski, në minutën e 79-të.

Skuadra nga Suhareka edhe në ndeshjen e parë të zhvilluar në Prizren kishte shënuar fitore me rezultat minimal 1-0.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Pesë gola janë shënuar në ndeshjen në mes Ferizajt dhe…