Barazimi ndaj Napolit i mjafton Milanit

27 janar 12:34

Trajneri i Milanit, Gennaro Gattuso ishte i kënaqur me barazimin pa gola në “San Siro” ndaj Napolit.

“Luajtëm kundër një ekipi fantastik dhe ia dolëm shumë mirë në pjesën e parë. Në pjesën e dytë patëm lodhje por jam i lumtur me një pikë”, ka thënë Gattuso.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka bërë homazhe pranë arkivolit…