Barça i ofron kontratë të re Xavit

30 mars 14:04

Barcelona dhe Xavi Hernandez do vazhdojnë bashkëpunimin e tyre. Sipas raportimit të Fabrizio Romanos, është vetëm çështje kohë zgjatja e kontratës së Xavit me Barçën.

Klubi e ka gati propozimin për marrëveshjen e re, me trajnerin, por aktualisht preferon që të fokusohet tek ndeshjet e ekipit. Trajneri dhe bordi kanë punuar më parë për planet e klubit, derisa dëshira e tij është që në këtë sezon ta fitojë kampionatin spanjoll, e pastaj ta nënshkruajë kontratën e re.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ish-kryeshefi i PTK-së, Shyqyri Haxha, i ka reaguar kryeministrit Albin…