Barça mposhti Leganesin

23 nëntor 2019 | 15:11

Barcelona mezi ka arritur që ta mposht ekipin e Leganes, i cili gjendet në vendin e fundit në La Liga.

Në pjesën e parë të ndeshjes, Barcelona ishte duke humbur nga minuta e 12 e ndeshjes.

Vetëm në pjesën e dytë, Barcelona arriti që të rikthej rezultatin, 2 me 1, me golin e Suarezit në minutën e 53 si dhe tjetrit në minutën e 79 të shënuar nga Vidali.

Leganes ka vetëm 6 pikë dhe gjendet në vendin e fundit, ndërsa Barcelona në vendin e parë, me 28 pikë.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri në detyrë, Abelard Tahiri iu ka kundërpërgjigjur akuzave të…