Barça në telashe, lëndimi i Umtitit është serioz  

29 nëntor 14:41

Skuadra e Barcelonës e ka regjistruar edhe një fitore në Ligën e Kampionëve, por ka probleme me lëndimin e lojtarëve.

Në fakt, qendërmbrojtësit Samuel Umtiti vazhdon të ketë probleme me gjurin e majtë dhe sipas “Catalunya Radio”, Barcelona ka vendosur që lojtari francez t’i nënshtrohet një operacioni për të eliminuar problemet me gjurin e majtë.

Mirëpo problemi është se mbrojtësi do të mbetët jashtë fushë për rreth gjashtë muaj.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Nuk është vetëm Nënë Tereza. Ka edhe 10 shqiptarë tjerë…